
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85098
2 994 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85098
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P85098 |
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 188 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴



