Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85100 |
| Ширина | 117 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 986 ₴



