
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P86018
2 354 ₴
- Готово до відправки
- Код: P86018
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P86018 |
| Товщина | 20 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 354 ₴


