
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P86021
1 828 ₴
- Готово до відправки
- Код: P86021
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P86021 |
| Ширина | 107 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴



