
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P06086
2 507 ₴
- Готово до відправки
- Код: P06086
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P06086 |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, Cooper |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 507 ₴


