
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P28077
2 663 ₴
- Готово до відправки
- Код: P28077
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P28077 |
| Ширина | 149 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 663 ₴


