
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85020X
2 162 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85020X
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Brembo Xtra
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85020X |
| Ширина | 87 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 53 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, DS3, Sharan, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, A1, A3, A4, 207, 208, A6, A8, TT, Golf, Roomster, Ulysse, Altea, Cordoba, 1007, Corrado, New Beetle, Scirocco, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 162 ₴


