
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85075X
3 083 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85075X
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85075X |
| Товщина | 20 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 083 ₴




