
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0470-7242.2
4 606 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-7242.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-7242.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 21.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 606 ₴


