
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0470-5647.2
4 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-5647.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-5647.2 |
| Ширина | 137.7 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Optima, Soul, Pro Ceed, Tucson, Ceed, Sportage, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴


