
Тормозные колодки, ATE 13.0470-2615.2
4 323 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-2615.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-2615.2 |
| Ширина | 106.4 мм |
| Висота | 46.4 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 323 ₴


