
Тормозные колодки, ATE 13.0470-2792.2
4 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-2792.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-2792.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 144 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 144 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 043 ₴


