
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4833
1 051 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4833
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4833 |
| Товщина | 16.1 мм |
| Ширина | 99.8 мм |
| Висота | 41.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Cerato, Tivoli, i20, Carens, Optima, XLV, I30, Soul, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Korando, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴




