
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4967
2 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4967
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4967 |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 194.1 мм |
| Висота | 74.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 505 ₴




