
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4998
1 594 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4998
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4998 |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 61.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Q50, Koleos, QX50, Q60, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594 ₴


