
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4391
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4391
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4391 |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Mohave, Sorento, Quoris, Genesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴


