
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4380
2 236 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4380
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4380 |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 63.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴






