
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4430
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4430
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4430 |
| Товщина | 14.9 мм |
| Ширина | 98.7 мм |
| Висота | 40.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



