
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4498
1 886 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4498
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4498 |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 67 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886 ₴




