
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADG04280
818 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG04280
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG04280 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.9 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴

