
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADG04207
994 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG04207
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG04207 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Evanda, Nubira, Leganza, Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴


