Комплект гальмівних колодок з 4 шт. барабанів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GS8814 |
| Виробник | TRW |
| Тип | Барабанні |
| Внутрішній діаметр барабану | 200 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴



