
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1284
1 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1284
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1284 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота зовнішньої накладки | 53.9 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴


