
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P740
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P740
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P740 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Grande Punto, Punto, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴


