
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494936
1 354 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494936
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки дисковые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494936 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 55.2 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴










