
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADA104268
1 961 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA104268
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки дисковые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA104268 |
| Виробник | Blue Print |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Grand Caravan, Freemont, Grand Voyager, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴

