
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494018
1 504 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494018
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494018 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, New Beetle, Leon, TT, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504 ₴







