
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494023
1 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494023
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494023 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 13.3 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
| Висота | 41.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴










