
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494031
1 353 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494031
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494031 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 353 ₴










