
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494375
1 831 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494375
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494375 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 831 ₴










