
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494453
1 933 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494453
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494453 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933 ₴










