
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494577
1 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494577
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494577 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 59.3 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴






