
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986495174
1 012 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986495174
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986495174 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.2 мм |
| Ширина | 115.2 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, RC, Prius, RX, Mirai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴








