
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424457
1 102 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424457
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424457 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴










