
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424471
934 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424471
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424471 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина | 90.1 мм |
| Висота | 70.5 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴










