
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424484
1 054 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424484
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424484 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.1 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, MG 6, 3, Z1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴










