
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424539
943 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424539
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424539 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Висота | 53.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴










