
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424597
1 207 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424597
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424597 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 122.8 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Stilo, Nemo, Fiorino |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207 ₴










