
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424740
2 469 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424740
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424740 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 190.2 мм |
| Висота | 99.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴






