
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424741
1 732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424741
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424741 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.25 мм |
| Ширина | 112.1 мм |
| Висота | 73.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴


