Воздушный фильтр Champion
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100462C |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 434 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴




