Фильтр воздушный WIX(AP 018/6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9739 |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios, Sirion, Materia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


