
Фільтр повітряний, WIX FILTERS WA9527
281 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9527
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фильтр воздушный WIX(AP 072/2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9527 |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴

