Фильтр воздушный WIX(AP 176/5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9549 |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


