Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX307 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | LDV, Nissan, Suzuki, Subaru, Infiniti, Ford |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Skyline, Cefiro, Outback, CUB, J30, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Laurel, Legacy, Primera, QX60, 350Z, Teana, Pick Up, Terrano, JX SUV, Forester, Legacy Outback, QX4, SX4 S-Cross, Prairie, FX, G, 200SX, G20, SVX, Maverick, Maxima, Almera, M30, 100NX, Vanette, Murano, I30, Navara, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴








