
Фільтр палива, WIX FILTERS WF8448
2 472 ₴
- Готово до відправки
- Код: WF8448
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фильтр топливный WIX(PP 969/4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8448 |
| Висота | 154 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Defender |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472 ₴

