
Фільтр палива, BLUE PRINT ADK82327
297 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADK82327
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палива
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82327 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 101 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Suzuki, Chevrolet, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Boxer, Ducato, Jumper, Ypsilon, Epica, Swift, SX4, Captiva, Punto, 9-3, 9-5, Wagon R, Tigra, SX4 S-Cross, Zafira, Grande Punto, Combo, Meriva, Astra, Corsa, Croma, Vitara, Vectra, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴



