Фильтр воздушный WIX(AP 022/1)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9400 |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 10, Ypsilon, Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


