
Втулка стабілізатора підвіски, BLUE PRINT ADC48082
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC48082
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC48082 |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Lancer, ASX, Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴

