
Втулка стабілізатора підвіски, BLUE PRINT ADT38038
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT38038
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT38038 |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



